Art-Q oferta żwir i kruszywo Kielce


Kruszywo i żwir, które posiadamy w swojej ofercie stanowią świetny materiał z którego korzystają zarówno firmy budowlane jak i zajmujące się budową i remontami dróg.
Kruszywo drogowe wykorzystywane jest w podbudowie dróg. Warstwy wchodzące w przekrój drogi to: dno wykopu, warstwa mrozoodporna (jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego drenażu oraz zapewnienie stabilności bez względu na zmianę warunków atmosferycznych), warstwa stabilizowana cementem (jej zadaniem jest utworzenie stabilizującej warstwy roboczej na którą będą nanoszone następne warstwy jezdni jest ona jednocześnie górną warstwą warstwy mrozoodpornej), podbudowa zasadnicza (wykonana jest z kruszyw i na niej opiera się całość pozostałej konstrukcji nawierzchni), podbudowa asfaltowa (warstwa nośna wykonana z najczęściej z masy mineralno-bitumicznej), warstwa wiążąca (jej głównym zadaniem jest przenoszenie naprężeń powstających w warstwach wyższych na poziomy położone niżej), warstwa ścieralna (to ona tworzy właściwą nawierzchnię drogową i to właśnie od niej zależą parametry jezdne drogi: przyczepność, bezpieczeństwo czy komfort jazdy).
Firma Art-Q wykonuje także specjalistyczne [url=http://posadzka.net.pl]posadzki przemysłowe[/url]. W zależności od potrzeb klienta a także przeznaczenia wykonujemy posadzki betonowe, posadzki żywiczne i epoksydowe.

Podobne wpisy

Kostka brukowa Wałcz Logo
Kostka brukowa Wałcz

Kto zaoferuje Ci wysokiej jakości usługę w ramach układania...

Osłony zabezpieczające różnego typu Logo
Osłony zabezpieczające różnego typu

Bariery ochronne oferowane w firmie PrOWERk są niesamowicie...

Bik-Bruk - Kostka brukowa Logo
Bik-Bruk - Kostka brukowa

Bik-Bruk to firma, która ma sposobność zaprezentować Państwu...

Ecocontainers.com Logo
Ecocontainers.com

Kontenery są nieodzowną częścią transportu i logistyki. Nada...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...