Doczyszczanie posadzek przemysłowych - silicolsystem.pl


Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych betonowych jak i wykonywanych z żywic. Ma w swojej ofercie bogatą gamę impregnatów, tak do nowo wykonywanych posadzek betonowych, nowych posadzek z żywic, jak i posadzek remontowanych, między innymi w systemie polerowanego betonu, czy betonu wygładzanego.

Wyroby przeznaczone są do zastosowania profesjonalnego – wyszkolone firmy posadzkarskie i zajmujące się konserwacją posadzek - autoryzowanych wykonawców, co gwarantuje maksymalną satysfakcję z uzyskanych efektów. Produkowane przez nas wyroby: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w wyniku długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich formuły zostały skomponowane w taki sposób, aby zapewnić świetny efekt przy mniejszym nakładzie pracy.

Impregnaty krzemianowe i polimery rozwiązują szereg problemów, które występują w trakcie wykonywania, a następnie korzystania z posadzek przemysłowych. Preparaty Silicol System eliminują problem pylenia, zmniejszają nasiąkliwość, zwiększają twardość posadzek, poprawiają odporność na uderzenia, ułatwiają utrzymania posadzek w czystości, opóźniają ich proces starzenia i degradacji. Dzięki użyciu naszych produktów można znacznie zredukować wydatki związane z użytkowaniem posadzek w Państwa obiekcie.

Ofertę kierujemy do inwestorów, którzy planują wybudować obiekt przemysłowy: halę produkcyjną, halę magazynową, centrum dystrybucyjne, warsztat, czy halę sprzedaży. Preparaty Silicol System pozwolą przez długi czas cieszyć się wysokiej jakości posadzką, która nie będzie przysparzała kłopotów w codziennym użytkowaniu.

Zapraszamy również do współpracy posadzkarzy, którzy chcą oferować swoim klientom posadzki lepszej jakości, o dłuższej trwałości i lepszych parametrach technicznych.

Biurom architektonicznym i projektantom proponujemy wsparcie techniczne i zachęcamy ich do projektowania posadzek przemysłowych z użyciem naszych preparatów.

Na państwa pytania czeka nasz dział techniczny pod numerem telefonu: 74 660 45 55 i adresem mailowym: kontakt@silicolsystem.pl

Zapraszamy również do naszej siedziby: Komorów 42A-D, Świdnica (woj. dolnośląskie).

Silicol System – ostateczne wykończenie posadzek przemysłowych.

Podobne wpisy

Stainless Europe online shop Logo
Stainless Europe online shop

Sklep internetowy Stainless Europe oferuje wyroby ze stali n...

Prefabrykaty betonowe Logo
Prefabrykaty betonowe

Przed zakupem takich produktów jak prefabrykaty betonowe nal...

Fugi do kostki brukowej - zafuguj.pl Logo
Fugi do kostki brukowej - zafuguj.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem profesjonalnych preparat...

Cygert - materiały budowlane Logo
Cygert - materiały budowlane

Hurtownia budowlana Cygert to najwyższej jakości usługi budo...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...