Stronyireszta.pl


Stronyireszta. pl to marka stworzona z myślą o małych firmach. Budujemy profesjonalne strony internetowe i e-sklepy na bazie systemu CMS Wordpress i Woocommerce.
Aby zbudować dobrą stronę internetową, należy nie tylko stworzyć serwis atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim zbudować serwis zgodny ze standardami i czytelny. Musi on być także dopasowany do strategii marketingowej firmy, o czym mniej doświadczeni przedsiębiorcy często zapominają (jednolita oprawa wizualna całego marketingu firmy może bowiem zwiększyć jego skuteczność, czyli firmie będzie łatwiej zdobywać klientów). Dlatego, jeśli nie wiesz, jak samodzielnie zbudować stronę internetową (na przykład nie wiesz, czym jest hosting albo co to jest CMS Wordpress i jak go używać), masz dwie możliwości:
- zlecić wykonanie strony specjalistom
- nauczyć się tego, poświęcając czas
W praktyce, tworzenie strony firmowej nie należy do łatwych zadań, dlatego firmy zwykle decydują się na zlecenie tej pracy. Polecamy się!
To samo dotyczy sklepów online. Profesjonalne sklepy internetowe są trochę jak strona internetowa firmy – jeśli sklep zostanie wykonany nieprofesjonalnie, będzie zdobywał nowych klientów z mniejszą skutecznością. Takie prace jak optymalizacja SEO czy zadbanie o bezpieczeństwo CMSa (nie tylko Wordpressa) warto oddelegować osobom doświadczonym, aby po kilku miesiącach nie żałować źle wydanych pieniędzy. Wykonanie sklepu internetowego to proces złożony, wymagający wiedzy i umiejętności.
Jeśli jednak potrzebujesz wiedzy i chcesz samodzielnie wykonać swój serwis, zapraszamy na naszego bloga! Dowiesz się z niego wiele na temat zakładania i rozwijania mikro lub małej firmy, w tym o tym, jak ją reklamować.
Porównujemy metody na stworzenie sklepu za pomocą programów typu SaaS, które zwalniają właściciela sklepu z konieczności dbania o jego technikalia. Dowiesz się, jakie na rynku znajdują się programy do tworzenia sklepu, a także – ile kosztuje stworzenie go i utrzymanie.
Porównamy sklepy zbudowane na Wordpressie do tych stworzonych za pomocą platform sklepowych.
Odpowiadamy na pytanie, czy warto użyć CMS Wordpress do stworzenia strony firmowej i co to jest kreator stron – a także czym różni się od Wordpressa. Opiszemy, jaki hosting najlepiej wybrać do Wordpressa, a także – jaką domenę zarejestrować, aby pomagała firmie zdobywać klientów.
Opisujemy różne formy reklamy w Internecie jak pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, reklama na Facebooku czy prowadzenie działań content marketingowych (jak, na przykład, firmowy blog).
Blog kierujemy nie tylko do przedsiębiorców właśnie zakładających firmę, ale też do tych, którzy firmę już prowadzą, ale chcą to robić skuteczniej: zastanawiają się, jak zdobywać klientów i jak reklamować firmę skuteczniej, także za darmo. Zakładanie firmy jest bowiem łatwe, ale jej rozwinięcie wymaga sporo pracy i wiedzy.

Podobne wpisy

Projektowanie stron internetowych - apisoft.pl Logo
Projektowanie stron internetowych - apisoft.pl

Jeżeli rozpoczynasz własny biznes ważny krok stanowi posiada...

Strony internetowe - sprawnystart.pl Logo
Strony internetowe - sprawnystart.pl

Jeżeli prowadzisz własny biznes lub lubisz publikować w inte...

Strony internetowe Gdynia - projectup.pl Logo
Strony internetowe Gdynia - projectup.pl

Budowa stron internetowych to jedna z naszych najważniejszyc...

Kampanie online - mgroup.pl Logo
Kampanie online - mgroup.pl

Ułatwiamy Państwu prowadzenie biznesu w internecie, a przede...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...