ZUZA NAGIEL Logo

Ocena

0

Kategorie

advertise

ZUZA NAGIEL


Oficjalna strona Zuzy Nagiel...

Zuzanna Nagiel to młoda wokalistka, urodziła się w 1991 roku. Śpiewała, w zasadzie od początku, za swoje audytorium mając rodziców i koleżanki z przedszkola. W zbyt dużych szpilkach skradzionych mamie i ze zbyt dużymi słuchawkami na uszach, podrygiwała w rytm bluesowych ballad Johna Lee Hookera. Śpiewała pełna piersią... średnio co trzecie słowo, w sobie tylko znanym dialekcie, bo przecież będąc w słuchawkach nie słyszała, co wypływa z jej ust. Prawdopodobnie wówczas nikt ze słuchających nie przypuszczał, że Zuzanna kiedykolwiek stanie przy mikrofonie.

Kilka lat później, zrządzeniem losu, spotkała Piotra Fliesa, pianistę. Ten miał pomysł, pasję i zamiłowanie do muzyki. Wtedy, w 2007 roku, pojawiła się reszta składu, a wraz z nią pierwsze koncerty. W 2009 roku, jako Kredens Acoustic, wydali wspólnie pierwszy album zatytułowany „Zakasane piosenki”.

Obecnie Zuza, wraz z muzykami wspierajacymi jej twórczość pracują nad nowymi kompozycjami. Utwory są efektem licznych eksperymentów z wykorzystaniem ciekawych brzmień i instrumentów. Stylistykę ich grania trudno określić, muzycy umiejętnie i z wdziękiem łączą różne gatunki jak jazz, blues i rock, a barwę głosu wokalistki często określa się jako eteryczną i melancholijną. Wspólna praca nad własnym materiałem przysparza im wiele radości, świetnie się przy tym bawią i liczą, że podobne odczucia będzie można zanotować wśród słuchaczy

Podobne wpisy

LAST DRAKKAR warszawa tatuaż Logo
LAST DRAKKAR warszawa tatuaż

Sztuka tatuażu wymaga niezwykłych umiejętności. W Studio Las...

ZUZA NAGIEL Logo
ZUZA NAGIEL

Oficjalna strona Zuzy Nagiel...Zuzanna Nagiel to młoda wokal...

Pomorska Agencja Koncertowa Logo
Pomorska Agencja Koncertowa

Firma Pomorska Agencja Koncertowa z siedziba w Gdansku Zajmu...

Mikołaj Warszawa Logo
Mikołaj Warszawa

Witryna www, na której Święty Mikołaj zbiera zaproszenia do...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...