Medeste Clinic - Medycyna Estetyczna Wrocław


Centrum Medeste mieści się przy ul. Kłodzkiej 3A na Bielanach Wrocławskich. W naszej klinice komfort pacjentek jest sprawą kluczową. Dbamy żeby każdy czuł się w naszej klinice komfortowo. Nasi lekarze ciągle uczestniczą w warsztatach szkoleniowych, aby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Najpopularniejsze zabiegi to fibryna, powiększanie i modelowanie ust, korekta zmarszczek, botoks, laser frakcyjny CO2, Vivace, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa owalu twarzy, modelowanie konturu twarzy, nieinwazyjny lifting HIFU i plazma. Należy rozważyć również wygładzanie lwiej zmarszczki, plastyka opadających powiek, wypełnienie doliny łez preparatem na bazie kwasu hialuronowego czy nici liftingujące.

Powiększanie ust
Chcesz powiększyć swoje usta? W naszym gabinecie mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania ust kwasem hialuornowym. Nasi eksperci zatroszczą się o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Lifting osocze bogatopłytkowe
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje dobre rezultaty, zwiększa nawodnienie i napięcie skóry okolicy poddawanej zabiegowi.

HIFU
Jeżeli wiotkie policzki i zaznaczone chomiki denerwują Cie HIFU jest dla Ciebie pewną metodą na podniesienie policzków i usunięcie chomików

W Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic spotkacie Państwo lekarzy, który zatrooszczą się o Wasz wygląd. Proponujemy zabiegi medycyny estetycznej jak wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, Sunekos, laserowy resurfacing twarzy, Radiofrekwencja mikroigłowa, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

Podobne wpisy

Plastyka powiek Logo
Plastyka powiek

Gabinet medycyny estetycznej Joanny Gunarys to silny punkt n...

Estetyczna Medycyna Logo
Estetyczna Medycyna

Od chwili otwarcia naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, k...

Medeste Clinic - Medycyna Estetyczna Wrocław Logo
Medeste Clinic - Medycyna Estetyczna Wrocław

Centrum Medeste mieści się przy ul. Kłodzkiej 3A na Bielanac...

Klinika medycyny estetycznej - Neonia Logo
Klinika medycyny estetycznej - Neonia

Klinika Medycyny Estetycznej Neonia w Krakowie to miejsce, w...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...