AA Herkules – wynajem podnośników koszowych Logo

Ocena

Ocena: / (głosów:1)

advertise

AA Herkules – wynajem podnośników koszowych


Firma AA Herkules zapewnia wynajem podnośników koszowych (nożycowych, teleskopowych, masztowych). Działając na rynku od 2008 roku, zyskała wielu zadowolonych klientów oraz miano solidnego partnera zarówno wśród wykonawców usług, jak i dużych inwestycji budowlanych. Wypożyczalnia w ciągu 5 ostatnich lat stała się jedną z największych firm specjalizujących się w wynajmie zwyżek/podestów ruchomych w Polsce. Aktualnie wynajem maszyn odbywa się z kilku oddziałów zlokalizowanych np. we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, czy Łodzi. Flota zwyżek i ładowarek teleskopowych liczy ponad 600 maszyn zróżnicowanych pod kątem typu i modeli. Wynajem „urządzeń transportu bliskiego” jest głównym obszarem działalności, choć w ofercie znajduje się także usługi sprzedaży zwyżek, serwisów i naprawy oraz organizacji szkoleń na podnośniki koszowe. Wszystkie maszyny w ofercie to podnośniki wolnobieżne przejezdne (samojezdne wyłącznie w potocznym znaczeniu tego słowa).

Decydując się na współpracę z wypożyczalnią podnośników AA Herkules, możesz liczyć na indywidualną ofertę cenową (dopasowana pod kątem ilości wynajmowanych podestów, czasu najmu, rodzaju i wielkości maszyny) oraz rzetelna pomoc specjalisty ds. wynajmu na etapie doboru maszyny. Ofertę wyróżniają jasne i przejrzyste warunki najmu, minimum formalności związanych z umową oraz możliwość transportu podnośnika na miejsce wraz ze stałą obsługą serwisową w czasie trwania umowy. Atrakcyjne warunki najmu długoterminowego naliczane są już przy najmach na 6 miesięcy, dodatkowo każdy klient może liczyć na niskie kaucje (niższe niż w przypadku wypożyczalni sprzętu budowlanego).

Informacje dotyczące wynajęcia podnośnika uzyskasz bezpośrednio pod numerem telefonu: +48 511 520 520. Oferta usług wraz ze szczegółami dostępną jest na stronie https://www. wypozyczalniapodnosnikow. pl/.

Podobne wpisy

Gloob-House Poznań Logo
Gloob-House Poznań

Czasami profesjonalne wyburzenia są jedynym sposobem na efek...

Firma budowlana FB-JELCZ Logo
Firma budowlana FB-JELCZ

Wynajem koparki, wywóz gruzu, roboty drogowe, prace ziemne,...

Złoty Hydraulik Gdańsk, Gdynia, Sopot Logo
Złoty Hydraulik Gdańsk, Gdynia, Sopot

uczciwe i niezawodne usługi hydrauliczne, aby zaspokoić wszy...

AA Herkules – wynajem podnośników koszowych Logo
AA Herkules – wynajem podnośników koszowych

Firma AA Herkules zapewnia wynajem podnośników koszowych (no...

Aktualności

Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby
Co zrobić, by odzyskać młody wygląd? Poznaj sprawdzone sposoby

Dla jak najdłuższego zachowania młodości a także urody kobie...